یک اشتباه خطرناک که شما را از هدف‌ تان دورمی‌کند.

وقتی برای خودمان هدف‌ تعیین کنیم; خیلی طبیعی هست که برای رسیدن به آن تلاش می‌کنیم. همه ما انسان‌ها درزندگی به دنبال رسیدن به هدف و دریافت خواسته هایمان هستیم.ولی یک اشتباه خطرناکی هست که اگر دچار آن شویم نه تنها به هدف‌ نمی‌رسیم بلکه دورتر می‌شویم.اجازه دهید تا برایتان بازگو کنم.

اشتباه بزرگی که شما را از هدف دور می کند.

[popup_anything id=”3703″]

موضوع را با تعریف یک داستان شروع می‌کنم.خانمی بود ,در رابطه عاشقانه‌ای قرارداشت.بااینکه خیلی به مخاطب خودش علاقه مند بود ولی متاسفانه از این خانم سواستفاده می شد.مرتب به او دروغ گفته می‌شد.خیانت می‌دید.بی توجهی می‌دید. او خیلی دررابطه بها پرداخته بود ولی روی خوشی نمی‌دید.به نظر شما هدف‌ این خانم چه بوده است؟خیلی منطقی است که می‌خواسته کسی را که عاشقش است با خودش همراه کند.مشکلات رابطه اش به صفر برسد. با هم خوب و هماهنگ باشند.همینطوری که خودش با تمام وجودش پای مخاطبش هست اوهم به همین شکل جواب عشق این خانم را بدهد . رابطه به ازدواج منجر شود.هدف این بوده است.این خانم داستان ما که براساس واقعیت هم هست هرکاری که از دستش برمی آمد انجام می‌داد.برا ی مخاطبش گل  می‌خرید.کادو می‌خرید.تا جایی که امکان داشت تمام اشتباهات اورا نادیده می‌گرفت درحالی که از درون اشک می ریخت. به طرف مقابلش باج می داد . هرکاری که از دستش برمی آمد برای او انجام می داد.مرتب با او تماس می‌گرفت.خودش را به شکل های جذاب و متفاوتی درمی آورد که از نگاه مخاطبش زیباتر دیده شود.به این ترتیب این خانم تقریبا همه کاری انجام می‌داد ولی نه تنها به هدفش که ایجاد هماهنگی دررابطه بود نمی رسید بلکه هرروز غمگین تر و افسرده تر و از خواسته خودش دورتر می شد.

چقدرتابه حال درزندگی برای شما پیش آمده است که هدف داشته اید و به زعم خودتان هرکاری که از دستتان برمی آمده انجام داده اید ولی به آن نرسیدید.چقدر تلاش کردیدپول دربیاورید ولی تمام تلاش هایتان نقش برآب شده است.چقدر تلاش کردید دل طرف مقابل را بدست بیاورید ولی تیرتان به سنگ خرده است.چقدر تلاش کردید رابطه تان را باشخص خاصی بهبود ببخشید و هرکاری که از دستتان برمی آمده انجام دادید ولی نتیجه نداده است.

رسیدن به اهداف با اهرم رنج و لذت

[popup_anything id=”3753″]

می دانید اشتباه خطرناک چیست؟

در بیرون از خودتان به دنبال حل مشکل الان یا رسیدن به مطلوبی باشید یک اشتباه است.شما هرهدف‌ را فقط  وفقط دردرون خودتان جستجو کنید.جواب دردرون شماست بیرون از خودتان به دنبال چه هستید؟شما اول باید ذهنیت و الگوی شخصیتی‌تان را دررابطه با هدف‌ درست کنید سپس از بیرون شما; خودبه خود کارها اصلاح می شود و کارهای درست را انجام خواهید داد.خیلی مهم است که برای تلاش کردن از چه دری وارد می‌شوید.اگر از این در وارد می شوید که:فلانی دنیای من است. بگذار تا برایش فداکاری کنم , درزندگی ام بماند .فلان اتفاق, زندگی من را تغییر خواهد داد و بدون آن زندگی من فلج است .بگذار هرطور شده بدستش بیاورم تا زندگی‌ام تغییر کند.اگر از این درها وارد می شوید شما فقط از خواسته تان هرروز دورتر و دورتر می شوید.ولی اگر از این در وارد شوید که من بدون حضور هیچ شخصی هم خوشبخت و ارزشمند هستم. با این الگو, رفتارتان را تنظیم کنید.باج ندهید و اگرهم کار مثبتی انجام میدهید یا خیری به مخاطب خودتان می رسانید از این ناحیه است که من می بخشم چون بزرگ و ارزشمند هستم نه اینکه من می بخشم که اوهم چیزی به من بدهد.به من توجه بدهد .پول بدهد.عشق بدهد.

اینجا هست که شما باید تصمیم بگیرید.اگر از دنیای قدرت درون, از دنیای شخصیتی قوی ,تلاش هایتان را انجام می‌دهید به نتیجه می‌رسید.ولی اگر از دنیای ضعف و ناتوانی و وابستگی تلاش می‌کنید شما فقط و فقط از هدف‌ دور می‌شوید.به این شکل که همیشه از بیرون خودتان به دنبال اصلاح و دریافت چیزهاهستید.

برای رسیدن به هدف باید اول شخصیت خودتان را ارتقا دهید.برای حذف مشکلات هم باید اول خودتان را ترمیم کنید.پس این اشتباه بزرگ را که متاسفانه خیلی از افراد انجام می دهند;کنار بگذارید . از بیرون خودتان به دنبال حل مسائل و رسیدن به هدف‌ نباشید.به درون خودتان رجوع کنید.

شاد پیروز و موثر باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هدیه ویژه

تخفیف100 %

محصول بی نظیر عملگرایی آغاز زندگی شاد و آزاد
https://abnoosyar.com
close-link